Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
LMD.PL IMPROVER Studio

Czym jest Improver©Tools ?

Improver©Tools to różnego rodzaju aplikacje narzędziowe i systemowe, które ułatwiają codzienne korzystanie z komputera.Improver©Optimize

Improver©Optimize to prosty, w pełni darmowy program do optymalizacji (kompresji) plików JavaScript (js)
oraz plików styli (css).

dowiedz się więcej
Improver©SWF Player

Improver©SWF Player umożliwia prezentację plików SWF w całym oknie w formie prezentacji off-line. Narzędzie to pozwala odtwarzać prezentacje multimedialne, które są wykonanie w technologii Flash lub posiadają wstawki flaszowe. Dzięki niemu prezentacje dużych rozmiarów można bez problemów odtwarzać na dowolnym komputerze. Improver©SWF Player pozwala na oglądanie animacji na Twoim komputerze.
Improver©Screensaver

Narzędzie do przygotowywania wygaszacza ekranu składającego się z własnego zestawu grafik i zdjęć. Główną zaletą programu jest prostota obsługi - dzięki niemu kilkoma kliknięciami każdy będzie w stanie stworzyć własny wygaszacz ekranu składający się z wcześniej przygotowanych zdjęć.

Improver©Screensaver z pulpitu robi galerię obrazów, co jakiś czas automatycznie zmieniając wyświetlany plik graficzny. Można ustawić czas i kolejność wyświetlania zdjęć, korzystając z funkcji wyboru według listy lub też ustawić ich kolejność losowo. Improver©Screensaver wygasza ekran używając Twoich ulubionych zdjęć.
Improver©Mailer

Improver©Mailer oferuje firmom pełen zakres usług umożliwiających prowadzenie kampanii e-mailingowych.

Program przeznaczony jest dla firm, organizacji oraz innych podmiotów, które w codziennej działalności wykorzystują pocztę elektroniczną do kontaktu z klientami. Narzędzie to przyda się wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie poinformować dużą grupę odbiorców o ciekawym wydarzeniu, promocji czy atrakcyjnej ofercie.

W programie Improver©Mailer można w łatwy sposób wysyłać spersonalizowaną korespondencję do wielu klientów/kontrahentów równocześnie przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnych adresów odbiorców.

Program w prosty sposób pozwala utworzyć lub zaimportować bazę adresów, tworzyć szablony wiadomości, wstawiać załączniki, dodawać elementy graficzne i wysłać je do wszystkich lub wybranych adresatów w bazie. Improver©Mailer to funkcjonalne i niezawodne narzędzie do prowadzenia akcji e-mailingowych.
Zalety Improver©Tools

• Łatwa instalacja
• Bezproblemowe korzystanie z komputera
• Przyjazny komputer
• Własny wygaszacz ekranu
• Łatwe prowadzenie kampanii e-maillingowych
• Więcej wolnego czasuZobacz inne produkty

Improver©CMS

Improver©INNet

Improver©Studio

Improver©Shop